Versenykiírás Segédanyagok Kapcsolat Támogatók

A 2018-as év helyezettjei


A legeredményesebb iskola címét (és az ezzel járó Bee-Bot-ot :) a Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola nyerte el!

Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Óvoda Csoport
1. 165 Cseh Petra Major Judit Budapest Gézengúz Óvoda, Gyöngyszem Tagóvoda Cica csoport
1. 165 Fazekas Gemma Nagy Martina Budapest Hétszínvirág Óvoda Pipacs csoport  
1. 165 Fenkel Bence Varga Gyuláné Piliny Pilinyi Napraforgó Óvoda nagy csoport
1. 165 Katona Amina Katona Zsolt Eger Ney Ferenc óvoda Epreskert úti tagóvoda Szivárvány
1. 165 Osváth András Osváthné Bolla Mária Budapest Zuglói Bóbita Óvoda Csiribiri csoport
1. 165 Sillei Anna Kotán Szilvia Eger Jó Pásztor Óvoda Napraforgó csoport
1. 165 Szilágyi Vince Bélteki Gáborné Debrecen Debreceni Református Kollégium Óvodája Százszorszép
8. 164 Kósa Tímea Major Judit Budapest Gézengúz Óvoda, Gyöngyszem Tagóvoda Cica csoport
8. 164 Spáh Barnabás Kovács Ildikó Budapest Mátyásföldi Fecskefészek Óvoda - Pipitér I. tagóvoda Delfin csoport (8. csoport)
10. 163 Andicsku Andi Egri Józsefné Kállósemjén Ficánka Óvoda Kállósemjén Napocska
10. 163 Sávai Dávid Szalay Enikő Budapest Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda Harangvirág csoport
12. 162 Fedor Rebeka Virágné Földi Judit Szurdokpüspöki Szurdokpüspöki Óvoda Gomba csoport
12. 162 Kelemen Máté Virágné Földi Judit Szurdokpüspöki Szurdokpüspöki Óvoda Gomba csoport
14. 160 Angyal Csongor Péter Angyal Mónika Eger Benedek Elek Óvoda Szamóca csoport
14. 160 Elekes István Regő Szalay Enikő Budapest Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda Harangvirág csoport
14. 160 Fodor Jonatán Virágné Földi Judit Szurdokpüspöki Szurdokpüspöki Óvoda Gomba csoport
14. 160 Jankovics Dalma Szalay Enikő Budapest Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda Harangvirág csoport
14. 160 Kiss Ákos Kiss Olívia Eger Epreskert utcai Tagóvoda Süni csoport
14. 160 Török Vilmos Törökné Fülep Mária Miskolc Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Napvirág csoport
20. 159 Bíró Orsolya Szekeresné Török Erika Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport
20. 159 Földes Liza Nagy Martina Budapest Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda Pipacs
20. 159 Markót Péter Szekeresné Török Erika Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport
20. 159 Szabados Renáta Szekeresné Török Erika Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport
20. 159 Szászi Nimród Virágné Földi Judit Szurdokpüspöki Szurdokpüspöki Óvoda Gomba csoport
20. 159 Vida Léna Szekeresné Török Erika Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport
20. 159 Zádor Dorottya Szekeresné Török Erika Szajol Szajoli Tiszavirág Óvoda Méhecske csoport

1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Iskola Osztály
1. 172 Antal Ákos Zentai Szilvia Cegléd Ceglédi Tácsics Mihály Általános Iskola 2.i
1. 172 Cseke Zsombor Nagyné Mosonyi Katalin Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.b
1. 172 Dudás Kevin Nagyné Mosonyi Katalin Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.b
1. 172 Fedor Bence Kossuth Szabolcsné Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda 2.a
1. 172 Futó Anna Rizsákné Bíró Judit Hatvan Hatvani Szent István Általános Iskola 1.b
1. 172 Harczi Máté Filepné Tőzsér Gertrúd Nógrádsáp Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola 2.
1. 172 Katona Korinna Katona Zsolt Eger EKE Gyakorló 2.a
1. 172 Kiss Olivér Kiss András Eger Egri Balassi Bálint Általános Iskola 2.b
1. 172 Nagy Andrea Kovács Enikő Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.a
1. 172 Nagy Levente Rizsákné Bíró Judit Hatvan Hatvani Szent István Általános Iskola 1.b
1. 172 Rapi Attila Gergely Zentai Szilvia Cegléd Ceglédi Tácsics Mihály Általános Iskola 1.i
1. 172 Sillei Lilla Kotán Szilvia Eger Lenkey János Általános Iskola 2.a
1. 172 Varga Máté Filepné Tőzsér Gertrúd Nógrádsáp Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola 2.
14. 171 Bodrogi Balázs Kovács Enikő Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.a
14. 171 Dávid Kata Viszlóné Karácsony Judit Hatvan Hatvani Szent István Általános Iskola 2.b
14. 171 Guti Benedek Kovács Enikő Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.a
14. 171 Lovasz Jóel Somogyi Ildikó Pécs Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és AMI 2.a
14. 171 Mátics Lilla Somogyi Ildikó Pécs Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és AMI 2.a
14. 171 Puskás Réka Kossuth Szabcsné Edelény Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda 2.a
20. 170 Árvay Zsófi Kovács Enikő Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.a
20. 170 Orosz Réka Kovács Enikő Budapest Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola 1.a

3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Iskola Osztály
1. 184 Andicsku Bence Egri Józsefné Kállósemjén Kállay Miklós Általános Iskola 3.
1. 184 Cseh Eszter Major Judit Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola 4.b
1. 184 Csurgai Anna Zentai Szilvia Cegléd Ceglédi Táncsics Mihály Általános iskola 4.i
1. 184 Farkas Lilla Antal Norbert Ózd Bolyky Tamás Átlalános Iskola 3.c
1. 184 Filep Gergely Filepné Tőzsér Gertrúd Nógrádsáp Nógrádsápi Fekete István Általános Iskola 3.
1. 184 Kelemen Péter Major Judit Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola 4.b
1. 184 Kósa Réka Major Judit Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola 4.b
1. 184 Piroska Máté Madarasiné Kozáróczki Beáta Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3.b
9. 183 Füstös Dorka Tarcsi Anna Tura Hevesy György Ált. Isk. 3.c
9. 183 Keszera Flóra Antal Norbert Ózd Bolyky Tamás Átlalános Iskola 3.c
9. 183 Ladányi Dávid Major Judit Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola 4.b
9. 183 Lajtos Léna Tarcsi Anna Tura Hevesy György Általános Iskola 3.c
9. 183 Szabó Fanni Somogyi Ildikó Pécs Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és AMI 4.a
14. 182 Benyus Anna Dobozyné Kovács Mária Abony Somogyi Imre Általános Iskola 3.m
14. 182 Földi Panna Dobozyné Kovács Mária Abony Somogyi Imre Általános Iskola 3.m
14. 182 Herman Kitti Tóthné Tencler Judit Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4.a
14. 182 Major Milán Somogyi Ildikó Pécs Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és AMI 4.a
14. 182 Nagy Julianna Dobozyné Kovács Mária Abony Somogyi Imre Általános Iskola 3.m
14. 182 Sillei Réka Kotán Szilvia Eger Lenkey János Általános Iskola 4.b
20. 181 Stichleutner Róbert Szilágyi Nóra Budapest Budapest 9. Ker. Weöres S. Ált. Isk. és Gimn. 4.a


Vissza a lap tetejére