Versenykiírás Segédanyagok Kapcsolat Támogatók

A 2019-es év helyezettjei

A legeredményesebb iskola címét idén is a Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola nyerte el!


A legaktívabb iskola címét pedig a Martonvásári Beethoven Általános Iskola és lelkes pedagógusa Takács Attila tudhatja a magáénak!


I. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Bago LőrincSánta AdriennPásztóPásztó Városi Óvoda és Bölcsőde Hétpettyes TagóvodájaMókus csoport
I.200Balogh Flóra LiliSényi KataSzombathelySzombathelyi Hétszínvirág ÓvodaGyöngyvirág
I.200Balogh GrétaTölgyesi ZsuzsannaBudapestBolyai Utcai ÓvodaKatica
I.200Deschner LaraLőrinczné Keller KlaudiaKaposvárSM Duráczky EGYMI és Kollégium ÓvodájaKatica csoport
I.200Fazekas GemmaFazekas PéterBudapestNapfény Gyermekház ÓvodaHalacska
I.200Fazekas MironFazekas PéterBudapestNapfény Gyermekház ÓvodaSüni
I.200Gutovszki ErikSimai AnettGéberjénGéberjén Örökzöld Óvoda és KonyhaNapocska
I.200Habarics Dorottya NóraSimai AnettGéberjénGéberjén Örökzöld Óvoda és KonyhaNapocska
I.200Kosár ÁkosSölétormos ÉvaEsztergomEsztergomi Honvéd Utcai ÓvodaKatica
I.200Rekic AdélRekic Muci NatáliaCsantavérBóbita ÓvodaKatica csoport
I.200Sillei AnnaSillei Péterné Kotán SzilviaEgerSzt. Imre Katolikus Ált. Isk. és Jó Pásztor ÓvodaNapraforgó
I.200Szilágyi VinceBélteki GábornéDebrecenDebreceni Református Kollégium ÓvodájaSzázszorszép
I.200Török VilmosTörökné Fülep MáriaMiskolcVörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szent Rita TagóvodájaNapvirág csoport


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Aramisz EmiliIhászné Kaifis AnnaGyőrGyőri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium2. o.
I.200Balogh PiroskaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Bencs DorinaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Bodó ViktóriaSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
I.200Bodrogi AlinaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Bouraine CelinaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Cseh PetraMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Gulyás LauraNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Gulyás SzonjaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Jung ZalánMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2.b
I.200Károly EnikőNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Kátai Anna JúliaSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
I.200Kenyó Zétény Major JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Kis AntóniaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Kósa TímeaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Kúti EszterDeli-Borsos MelindaCeglédCeglédi Református Általános Iskola és Óvoda2.m
I.200Ladányi JuditMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2.b
I.200Nagy ZoltánNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Papp Anna ViktóriaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Pesti GrétaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Schütz KristófSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
I.200Szalai LeventeNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola1.b
I.200Szikszai BorókaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.a
I.200Temesfalvi AttilaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola2.b


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Gy. Nagy TamásMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola3.c
I.200Harczi MátéFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.
I.200Koller BalázsMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola3.c
I.200Lajkó SándorMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola3.c
I.200Nagy MelindaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola3.a


II. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Tóth JonatánModesztó KatalinBudapest Bét MenachemNagycsoport


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Vincellér MártonSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.198Bodnár CsabaKőhegyiné Molnár KláraBudapestKapocs Magyar-Angol Két tanítási nyelvű általános iskola3. A
II.198Bodrogi NóraKovács EnikőBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola4.c
II.198Cao SunnyKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Dányi DalmaKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Dian NóraFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.
II.198Dorkó DánielCsáti FerencBélapátfalvaBélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola4.
II.198Együd Anna MikoltFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.
II.198Filep GergelyFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola4.
II.198Hrubi DánielKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Indra FláviaKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Izsák KorinaKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Jendrolovics MárkKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Juhos MátéBirinyi Kleszó AnitaBükkábrányBükkábrányi Arany János Általános Iskola3. o.
II.198Kecskeméti AbigélSeres-Csikó JuditSárospatakSárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona3.b
II.198Kék LauraSeres-Csikó JuditSárospatakSárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona3.b
II.198Kerékgyártó ÁronBirinyiné Kleszó AnitaBükkábrányBükkábrányi Arany János Általános Iskola3. o.
II.198Kókai SzabolcsHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Kukla DalmaKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Kürti CsanádHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Lehőcz EvelinHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Molnár Lukács IvóHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Oltványi ZsomborHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Papp GergelyPintérné Gönye HelgaZalaapátiZalaapáti Gábor Áron Általános Iskola4.
II.198Pásztor ÁkosCsáti FerencBélapátfalvaBélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola4.
II.198Pintér FerencKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Pintér ZsókaPintérné Gönye HelgaZalaszentgrótDeák Ferenc ÁGM Zalaszentgrót3.a
II.198Puskás RékaKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola3.a
II.198Sillei LillaSillei Péterné Kotán SzilviaEgerLenkey János Általános Iskola3.a
II.198Simon EszterBirinyiné Kleszó AnitaBükkábrányBükkábrányi Arany János Általános Iskola3. o.
II.198Szekeres VirágBirinyiné Kleszó AnitaBükkábrányBükkábrányi Arany János Általános Iskola3. o.
II.198Sziklai MártonHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola3.b
II.198Takács ÁbelKerékgyártóné Filló MónikaBudapestÓbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola3.c
II.198Tasi EnikőDeli IstvánFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI4.a
II.198Tóth Lilla JúliaFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.
II.198Vakarcs MátéKiss AndrásEgerEgri Balassi Bálint Általános Iskola4.a
II.198Vályi BalázsBirinyiné Kleszó AnitaBükkábrányBükkábrányi Arany János Általános Iskola3. o.
II.198Varga MátéFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.


III. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Erdei Levente ÁkosSimai AnettGéberjénGéberjén Örökzöld Óvoda és KonyhaNapocska
III.198Godó LindaSimai AnettGéberjénGéberjén Örökzöld Óvoda és KonyhaNapocska
III.198Imre Bence TamásSimai AnettGéberjénGéberjén Örökzöld Óvoda és KonyhaNapocska
III.198Váncsa KarolinaVáncsa András BarnabásMiskolcVörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szent Rita TagóvodájaNapvirág


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Andicsku AndiEgri JózsefnéKállósemjénKállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület1.a
III.198Angyal Ákos TiborGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Árvay ZsófiKovács EnikőBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola2.a
III.198Bakó BoglárkaMalomsoki AnitaSzázhalombattaSzázhalombattai 1. Számú Általános Iskola2.a
III.198Balatoni NóraKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola1. A.
III.198Balatoni ZsófiaKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola1. A.
III.198Balázsi DénesVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Balázsi ZsomborVölgyi CsillaTamásiWürtz Ádám Általános iskola és Alapfokú művészeti Iskola2.C
III.198Balogh BorókaNagy JuditBudapestÁldás Utcai Általános Iskola1.c
III.198Baranyi Rita NóraSolymosi BettinaGyöngyösGyöngyösi Felsővárosi Általános iskola2.c
III.198Berki HangaPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Berki PéterTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2. e
III.198Birinyi ZsomborGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Bodnár VivienVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Borbás BenedekBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.b
III.198Bradács Emma SáraGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Burai EmmaMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Cseke ZsomborNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola2.b
III.198Csikos LajosŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.a
III.198Fagyal BlankaTuri IlonaPápaTarczy Lajos általános iskola2.e
III.198Fenkel BencePipóné Holes KatalinSágujfaluSágújfalui Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1. o.
III.198Filiczki ÁronFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola2.
III.198Furó BalázsVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Gál BoglárkaŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.b
III.198Gazdag EszterGulyás KrisztinaTiszavasváriTiszavasvári Általános Iskola2.c
III.198Gombos AnnalénaKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola1. A.
III.198Gyarmati AndrásTóth IldikóPécsPTE 1. Sz. Általános Iskolája1.b
III.198Gyetvai MelániaMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Hajdu EszterVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Hajzer MártonKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola1. A.
III.198Hatos Bence BalázsBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2.b
III.198Herédi JúliaGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Horváth ZsófiaSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
III.198Jakab Marcell MilánGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Jópeti AnnaPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Kádár BorókaVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Kadlicskó EvelynSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
III.198Kánya Anna ZsófiaGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Kappelmajer LíviaVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Keresztes RékaTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2.e
III.198Kiss BenceTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2. e
III.198Kiss GergőPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Kolozsvári EmeseSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
III.198Kovács GergőPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Kozma ZalánMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI1.b
III.198Kökény MáriuszPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Kővágó IvettBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2.b
III.198Krajcsovicz ÁronPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1. o.
III.198Kutas Dóra Nagyné Egri EditDebrecenDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája1.k
III.198Lévai PatrikTóth IldikóPécsPTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Sz. Általános Iskolája1.a
III.198Lipták JázminMátrai EditEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda2. c
III.198Lőrincz DorkaTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2.e.
III.198Lőwinger ÁdámPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Makadám AnnaKirné Balla KrisztinaVácdukaVácdukai Benedek Elek Általános Iskola1. o.
III.198Mede ViktóriaMolnár Ágnes BorbálaPilinyEndrefalvai Móra Ferenc Általános Iskola Pilinyi Tagiskolája1. o.
III.198Mocskonyi KökényTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola 2.a
III.198Molnár Tibor JánosKirné Balla KrisztinaVácdukaBenedek Elek Általános Iskola1.
III.198Nagy IzabellaPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Nagy Janka MáriaMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Németh ÁdámMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI1.b
III.198Németh ZoltánGulyás KrisztinaTiszavasváriTiszavasvári Általános Iskola2.c
III.198Osváth AndrásOsváthné Bolla MáriaBudapestZuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola1.B
III.198Pálhegyi LauraKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola1.a
III.198Pénzes DóraKirné Balla KrisztinaVácdukaBenedek Elek Általános Iskola1.
III.198Pető BercelPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Pinviczki MihályGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Simkó LénaMátrai EditEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda2. c
III.198Simon LiliVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Somogyi EszterTuri IlonaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2. e
III.198Spáh BarnabásKovács IldikóBudapestBatthyány Ilona Általános Iskola1/B.
III.198Sulyok-Abonyi ViktóriaGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Szabó HelgaMátrai EditEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda2. c
III.198Szakáll CsabaŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.b
III.198Szalay TiaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Szigeti DóraSzabóné Tóth GabriellaDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti iskola1.a
III.198Szőrös MilánPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Szuprics PatrikBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.b
III.198Szűcs DóraVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Tatai BálintMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Tolokán Ákos BercelKirné Balla Krisztina VácdukaVácdukai Benedek Elek Általános Iskola1. o.
III.198Tóth Eszter ZoéMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Tóth KevinMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI1.b
III.198Tóth LászlóVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Tóth Maxim GáborGönczölné Mádi FriderikaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Tóth Mira CsengeNemes KatalinKaposvárNagyboldogasszony Iskolaközpont1.a.
III.198Török RitaTörökné Fülep MáriaMiskolcVörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda2.a
III.198Udvari MiraPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Ujfalusi ZoéVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Varga KorinaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
III.198Varró ÁdámMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI1.b
III.198Végh ZsomborBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2.b
III.198Verasztó VendelPintérné Szőke ErikaPápakovácsiKastély Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2.
III.198Villás AgnieszkaVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Zana ÁdámMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a
III.198Zelei HannaVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
III.198Zemankó Ajsa EllaCsontos EmeseGyömrőWeöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művűszetoktatási Iskola Erzsébet utcai alsó tagozat2.d.
III.198Zsigai ÁronBárány ÉvaGyőrGyőri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.b
III.198Zsunyi CsengeMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.a


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.197Juhász Márk LórántCzermann AndreaBalatonfűzfőBáró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola3.a.
III.197László Tamás ViktorJuhászné Vaszil HenriettaMiskolcKossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola3/A.
III.197Pitlik JázminSeres-Csikó JuditSárospatakSárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona3.b
III.197Takács LénaNagy BettinaSzabolcsveresmartSzabolcsveresmarti Kazinczy Ferenc Általános Iskola3.


Vissza a lap tetejére