Versenykiírás Kapcsolat Támogatók


Ebben az évben a legeredményesebb óvoda a Szajoli Tiszavirág Óvoda lett! Szintén a Szajoli Tiszavirág Óvoda nyerte el a legaktívabb óvoda címét is!

A legaktívabb óvodai felkészítő pedig Tárkányiné Budai Éva lett!


A legeredményesebb iskola címét idén a József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola nyerte el!

A legaktívabb iskola címét pedig a Kispesti Eötvös József Általános Iskola és lelkes pedagógusa Mráz Istvánné tudhatja a magáénak!


Ez úton is gratulálunk nekik!



A 2020-as év helyezettjei



I. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Boros LorinaBoros MiklósBudapestKőbányai Aprók Háza ÓvodaLiliom/középső
I.200Kenyeres HannaSzekeresné Török ErikaSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaMéhecske csoport nagy csoport
I.200Kurucz PatrikSzekeresné Török ErikaSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaMéhecske csoport nagy csoport
I.200Lőrincz Loránd ÁdámLőrinczné Seregély CsillaPápaFáy András lakótelepi ÓvodaNapraforgó
I.200Magda BiankaSzekeresné Török ErikaSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaMéhecske csoport nagy csoport
I.200Szilágyi ImreSzekeresné Török ErikaSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaMéhecske csoport nagy csoport
I.200Tíber DóraSzekeresné Török ErikaSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaMéhecske csoport nagy csoport


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Bencs DorinaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Boros LauraBoros MiklósBudapestBornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola1.d osztály
I.200Cseh PetraMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Fehértói ÁronMolnár AndreaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Geönczeöl CsabaKovács ÁgnesBudapestMegyeri úti Általános Iskola2.
I.200György BalázsKalászné Bartha AndreaEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda2.a
I.200Kenyó ZétényMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Kis NorbertMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Kónya SomaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Kósa TímeaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Kutas DóraNagyné Egri EditDebrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája2.k
I.200Mezei BenceNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Ötvös JúliaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1.c
I.200Papp Anna ViktóriaMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola2. a
I.200Szabó GrétaSándor GézánéBékéscsabaBékéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium2.
I.200Tasi NikolettMészárosné Csepregi AndreaFüzesabonyFüzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és AMI2.b
I.200Tóth Mira CsengeNemes KatalinKaposvárNagyboldogasszony Iskolaközpont2.
I.200Tóth-Ignáth AlexandraVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Török ZsanettNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Varga SándorLóki-Takács BrigittaGyömrőGyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola1. osztály


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Bodnár CsabaKőhegyiné Molnár MáriaBudapestKapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola4. a
I.200Bodnár KrisztinaNádudvari AdrienBudapestKapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola3. a
I.200Csige CsongorHencsei Zsuzsa Debrecen Csapókerti Általános Iskola 3.a
I.200Éri Kristóf FerencŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola3 a.
I.200Fehértói NóraMolnár AndreaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola4. a
I.200Gál BoglárkaŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola3.b
I.200Harczi MátéFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola4.
I.200Kókai SzabolcsHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola4.b
I.200Kúti EszterKúti LászlóBudapestRózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium3.c
I.200Laczkó SebestyénKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda4.a
I.200Ötvös GáborMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola3.c
I.200Szakáll CsabaŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola3.b
I.200Tótik TamásMajor JuditBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola4.c


II. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Vargovics MiraSomogyi KittiMurakeresztúrMurakeresztúri ÓvodaPillangó csoport


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Bajorfi AlizBajorfi ÁkosBudapest Britannika Általános Iskola1.
II.199Dobi-Vitányi ZsoltVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
II.199Kaplonyi DóraVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
II.199Nováki BendegúzVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
II.199Szilágyi KristófVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
II.199Törő-Suga LédaLászlóné Durecz AndreaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola1.b


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Balatoni BoglárkaUntisz Tímea LauraBudapestMegyeri Úti Általános Iskola4. osztály
II.199Puskás RékaKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda4.a
II.199Sasvári LucaBánkiné Bálványos BernadettTatabányaSárberki Általános Iskola3.c
II.199Tokody CsengeBálint RékaBudapestJózsef Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola3. b


III. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Ács LucaSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Bajorfi MártonBajorfi ÁkosBudapestAlmafa Óvodaközépső
III.198Bellák Nándor GergőSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Bognár ZselykeSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Dianis Szófia LotteDianis JánosHegyfaluNefelejcs Óvoda - HegyfaluKözépső csoport
III.198Győri AlízPintér Ildikó, Győri ZsoltSzegedSzegedi ÓVI Gedói ÓvodájaBóbita csoport
III.198Jakab KendeSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Kiss GyörgySzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Kovács Mária MargarétaSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Lukács LeventeSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Makai MajaSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Papp Csenge KamillaSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Simon SáraSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Simon SejlaSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Szabó NorbertSzöllősi JózsefnéSzajolSzajoli Tiszavirág ÓvodaCsipkerózsa csoport kis/közép
III.198Szilágyi VinceBélteki GábornéDebrecenDebreceni Református Kollégium ÓvodájaSzázszorszép
III.198Török KingaTörökné Fülep MáriaMiskolcVörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szent Rita TagóvodájaKatica cs.


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Balatoni NóraKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola2.
III.198Balatoni ZsófiaKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola2.
III.198Béres DóraŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.b
III.198Bodnár ZsuzsaJuhász KrisztinaBudapestKapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola1.a
III.198Gábor Levente LászlóKovács ZsuzsannaBudapestKazinczy F. Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola1.
III.198Gyulai TamásŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.a
III.198Hajzer MártonKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola2.
III.198Hortobágyi LiliLóki-Takács BrigittaGyömrőGyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola1.osztály
III.198Horváth MilánSándor GézánéBékéscsabaBékéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium2
III.198Kiss JázminVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
III.198Lengyel Zoltán PéterLengyel-Turi MónikaBudapestBudapest XVIII. kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium2.A
III.198Magda MilánKissné Pál MáriaVisznekViszneki Általános Iskola1. osztály
III.198Mede ViktóriaSimonyi ÁgnesPilinyEndrefalvai Móra Ferenc Áltlános Iskola Pilinyi Tagiskolája2. osztály
III.198Merő AndrásLóki-Takács BrigittaGyömrőGyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola1. osztály
III.198Meskál MártonLászlóné Durecz AndreaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola1.b
III.198Mogyoródy Veronika JankaNemes KatalinKaposvárNagyboldogasszony Iskolaközpont2.
III.198Pálhegyi LauraKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola2.
III.198Sipos ZsófiaOcztos GabriellaPilisGubányi Károly Általános Iskola1. a
III.198Szalánczi HunorLóki-Takács BrigittaGyömrőGyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola1. osztály
III.198Tapasztó BotondŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.a
III.198Tolnai PéterSándor GézánéBékéscsabaBékéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium2.
III.198Tóth LujzaŐszi KatalinKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola2.a
III.198Vancsik ZsanettKissné Pál MáriaVisznekViszneki Általános Iskola1. osztály
III.198Varga IstvánVargáné Pusztai MagdolnaDebrecenBenedek Elek Általános Iskola1.a


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Árvay ZsófiKovács EnikőBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola3.a
III.198Bérczi BoglárkaSölétormos ÉvaEsztergomMindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda4.b
III.198Filiczki ÁronFilepné Tőzsér GertrúdNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola3.
III.198Giák Gréta LiliKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda4.a
III.198Kapronczai ÁrminKovács EnikőBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola3.a
III.198Keller Noémi VirágFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Müvészeti Iskola4.
III.198Nagy AndreaKovács EnikőBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola3.a
III.198Oltványi ZsomborHuszár ÁgnesSzegedSzegedi Dózsa György Általános Iskola4.b
III.198Rapi Attila GergelyZentai SzilviaCeglédCeglédi Táncsics Mihály Általános Iskola3 i
III.198Szabó HannaTóthné Fórián ErikaPüspökladányErőss Lajos Református Általános Iskola3.a
III.198Szalva DorottyaMónika Luczáné KenyeresSzentesSzentesi Deák Ferenc Általános Iskola4.a
III.198Vancsik ZsomborFodorné Pál GabriellaVisznekViszneki Általános Iskola3.


Vissza a lap tetejére