Versenykiírás Kapcsolat Támogatók


A 2022-es év helyezettjei



I. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Albertus Emma KrisztinaAlbertus Krisztina RitaMezőkovácsházaMezőkovácsházi Négy Évszak Óvoda és BölcsödeKékvirág
I.200Asbóth Anna BoglárkaDr Darányi MáriaDomaszékDomaszéki Kincskereső Óvodanagycsoport
I.200Béres LucaSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
I.200BERNECZEI MARCELLPercze IldikóVácszentlászlóVÁCSZENTLÁSZLÓI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA ÉS KONYHABagoly csoport
I.200Bodnár Anna EmeseRuthart IlonaBudapestMókus ÓvodaCsiga csoport
I.200Bor RajmundJózsa KatalinSármellékZöldgólya Óvoda és Bölcsődenagycsoport
I.200Fekete NataliFekete-Leták DóraGéderlakSzent László Katolikus Ált. Iskola és Óvodanagy
I.200Fenyvesi Pilár HoldaMéry KrisztinaZalaapátiZalaapáti Csupa Csoda Óvoda és Mini Bölcsöde nagycsoport
I.200Gulyás DávidSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
I.200Gulyás GáborSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
I.200Győri ÁdámGyőri ZsoltSzegedSzegedi ÓVI Gedói ÓvodájaSzaffi csoport
I.200Hetzl ÉvaKléber AnitaBudapestCsEO Csalitos tagóvodaPiros csoport
I.200Kovács-Ornstein SámuelCsizmadia ZsuzsaBudapestWesselényi Utcai Családi Bölcsőde, Bölcsőde, Óvoda és Általános IskolaMIRJAM csoport
I.200Kulyassa ÁdámDr. Farkas MelindaMiskolcSzent Miklós Görögkatolikus Óvoda és Bölcsőde Nap
I.200Kutas RékaNagyné Egri EditDebrecenKurucz Utcai ÓvodaAranyalma
I.200Makranczy Hanna LiliMakranczyné Pete ReginaDebrecenGönczy Pál Utcai Óvodaközépső csoport
I.200Nagy KristófSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
I.200Németh VivienNémethné Haszon KlaudiaNagykanizsaNagykanizsa Központi Óvoda Miklósfai TagóvodaNagycsoport (Micimackó)
I.200NYESTE VIOLETTAPercze IldikóVácszentlászlóVÁCSZENTLÁSZLÓI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA ÉS KONYHABagoly csoport
I.200Pertesz LeventeSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaNapsugár
I.200Rákosa MátéMéry KrisztinaZalaapátiZalaapáti Csupa Csoda Óvoda és Mini Bölcsöde nagycsoport
I.200Stróbl ElizaStróbl AndrásVácSzent Család Katolikus Óvoda Vácnagycsoportos (Csillag)
I.200Tüttő Dániel BalázsJózsa KatalinSármellékZöldgólya Óvoda és BölcsődeMicimackó


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Ari ZsomborKopasz CsabánéNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.A
I.200Bajorfi MártonBajorfi ÁkosBudapestBritannica Általános Iskola1.
I.200Balabán AdriennSzedlárné Szabó JuditNyírbátorLeonardo Média Akadámia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.
I.200Bartal HannaHorváthné Tóth BeátaVácJuhász Gyula Általános Iskola2.b
I.200Berecz ÁdámTerázn Tóth ÁgnesIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. b osztály
I.200Bereczki ÁronHerlitska IbolyaNagyvárad11-es Általános Iskola1.osztály
I.200Bihari DánielVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Birki JázminIgnáth IldikóDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola2.a
I.200Bíró BenedekSzedlárné Szabó JuditNyírbátorLeonardo Média Akadámia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.
I.200Boros Emma EmíliaVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Borza ElinaHorváthné Tóth BeátaVácJuhász Gyula Általános Iskola2.b
I.200Bozsek BonifácBozsek NikolettMarcaliMarcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola2.c
I.200Böszörményi MarcellKopasz CsabánéNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.A
I.200Buczkó BenceLászló SzilviaMiskolcKomlóstetői Általános Iskola1.a.
I.200Budai DorkaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Csépai MátéRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
I.200Csőre NóraSzabó AndreaTataVaszary János Általános Iskola2.c
I.200Dani BarnabásIgnáth IldikóDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola2.a
I.200Dani NóraIgnáth IldikóDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola2.a
I.200Dávid AbigélSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda2B
I.200Demjén BenceDemjén-Kléber EszterBudapestEötvös József Általános Iskola2.z
I.200Demjén NoémiDemjén-Kléber EszterBudapestEötvös József Általános Iskola1.z
I.200Dianis Szófia LotteDianis JánosSzombathelyRemènyik Sándor Evangèlikus Általános ès Alapfokú Művészeti Iskola1/A
I.200Dobránszki LiliFrank EdinaIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. a osztály
I.200Duma-Vass MátéVargáné Lókodi MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Engler AngelikaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1. osztály
I.200Fazekas MajaOláh ÉvaNyírbátorLMA Nyírbátori Tagintézménye2. osztály
I.200Fekete Nándor TamásFeketéné Jéri GabriellaGéderlakSzent László Katolikus Ált. Iskola és Óvoda2.
I.200Flaskó ÁronKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda2.a
I.200Fodor MárkOláh ÉvaNyírbátorLMA Nyírbátori Tagintézménye2. osztály
I.200Fülöp DiánaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Füzesi LilienNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Gajdics MolliOláh ÉvaNyírbátorLMA Nyírbátori Tagintézménye2. osztály
I.200Gémes Luca AnnaGémes ErzsébetSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola1.a
I.200Gerák Zselyke PetraFrank EdinaIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. a osztály
I.200Gubányi PéterKirály ZsuzsannaAlbertirsaRoszík Mihály Evangélikus Általános Iskola2.
I.200Gulyás ÁgnesSike BlankaKarcagGyörffy István Katolikus Általános Iskola2.b
I.200Gulyás CsengePál-Szabó AndreaAbonySomogyi Imre Általános Iskola 2.m
I.200Hatvanyi ZoltánLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyházaKiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola1
I.200Hetzl JuliannaKléber AnitaBudapestEötvös József Általános Iskola2.z.
I.200Horváth FruzsinaHorváth HorváthFótGaray János Általános Iskola1a
I.200Horváth GergőLovenyák NikolettSzentgotthárdSzent Gotthárd Általános Iskola és Gimnázium1.b
I.200Horváth Lotti IzabellaOláh ÉvaNyírbátorLMA Nyírbátori Tagintézménye2. osztály
I.200Illés MendelLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 2.i
I.200Imre NóraFrank EdinaIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. a osztály
I.200Jónás Dorina JázminPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
I.200Kacsó Eszter RékaKacsó VilmosNyárádszereda Deák Farkas Általános Iskola Nyárádszereda II.
I.200Kaluha RékaSzedlárné Szabó JuditNyírbátorLeonardo Média Akadámia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.
I.200Karancsi MátéNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Kerti BálintIgnáth IldikóDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola2.a
I.200Király KíraFrank EdinaIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. a osztály
I.200Kisfaludy LeventeRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
I.200Kiss Blanka HannaLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola2.i.
I.200Kolláth LiliánaKossuth SzabolcsnéEdelénySzent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda2.a
I.200Kovács LeonLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1.i
I.200Kovács ViktóriaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Kovács Zalán MátéLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyházaKiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola1
I.200Kozsup AdélSimkó AnitaEdelénySzent miklós Görögkatolikus Általános Iskola1.d.
I.200Kutas MátéNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája2.n
I.200Lőrincz Loránd ÁdámLőrinczné Seregély CsillaPápaTarczy Lajos Általános Iskola2.e
I.200Magyar Csenge ÉvaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Major CsanádKirály ZsuzsannaAlbertirsaRoszík Mihály Evangélikus Általános Iskola2.
I.200Miskolczi RékaNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Mózes MajaNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Nagy HannaBélteki Gáborné DebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola1.B
I.200Nagy LillaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Nagy NoéHegedűs GyörgySzentgotthárdSzent Gotthárd Általános Iskola és Gimnázium1.a
I.200Németh AndrásNémeth AndrásNagykanizsaMiklósfai Általános Iskola1.B
I.200Oláh Noel SzabolcsOláh ÉvaNyírbátorLMA Nyírbátori Tagintézménye2. osztály
I.200Orosz SándorNagy ReginaDebrecenÁrpád Vezér Általános Iskola2. b
I.200Óvári LénaSzűcs-Muri MáriaAszódAszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium1.b
I.200Pál BalázsSzedlárné Szabó JuditNyírbátorLeonardo Média Akadámia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.
I.200Panik SáraLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyházaKiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola1
I.200Pápai HannaBedő AnettTúrkeveTúrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola2.a
I.200Papp Benjámin NorbertLaczkóné Ádám ZsuzsannaEdelény SZENT MIKLÓS GÖRÖGKATOLIKUS ISKOLA, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA1.a
I.200Parlagi BotondNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Parlagi BotondNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Péter Barnabás ZoltaPéter ZoltánBudapestÜllői úti Általános Iskola2/a
I.200Pető IgnácPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola2.
I.200Pisák Gergő LászlovicsFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.
I.200Plaszkó OlivérNagyné Egri Edit DebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Rehó NimródRehó Imre BélaKiskunlacházaKiskunlacházi Általános Iskola Gárdonyi utcai Telephelye2.C
I.200Répási DóraGémes ErzsébetSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola1.a
I.200Simon BenettSimonné Székesi BeátaNógrádsápFekete István Általános Iskola2
I.200Simon BotondSimonné Székesi BeátaNógrádsápFekete István Általános Iskola2
I.200Sinkó MátéPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
I.200Solti ViolaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola2.
I.200Som EszterKopasz CsabánéNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.A
I.200Sóti ZselykeSóti AnnabellaTörökfaluCseh Károly àltalános iskola1.u
I.200Szabó Bálint RichárdIgnáth IldikóDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola2.a
I.200Szabó MártonBélteki GábornéDebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola1.B
I.200Szabó MátéKovács-Kallós KingaKazincbarcikaIrinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája1.a
I.200Szemők VinceVirág CsabaNyíregyházaNyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye2. a
I.200Szenes HugóLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 2.i
I.200Szikora SzonjaNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a
I.200Szilágyi HannaBélteki GábornéDebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola1.B
I.200Szilágyi VinceBélteki GábornéDebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola2.a
I.200Szirmai Grétadr. Szirmai-Csehi SzabinaEdelénySzent Miklós Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola1/d
I.200Szovák RékaSzovák LajosBudapestKosztolányi Dezső Általános Iskola2.b osztály
I.200Szőrös BrigittaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános iskola1. osztály
I.200Sztanek GergőVirág CsabaNyíregyházaNyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye2. a
I.200Takács Hunor AndrásTakács-Kajó BrigittaNagyváradNagyváradi 11-es általános iskola1. osztály
I.200Tarcsai LeventeNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Tatai Tibor AlbertSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola2. a
I.200Terjék NatáliaLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyházaKiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola1
I.200Tolnai PanniTolnai LászlóBékéscsabaBékéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium2.A
I.200Tonhauser BenettPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
I.200Tóth Áron HunorŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola2.a
I.200Tóth GergőTóth GáborTataVaszary János Általános Iskola2.c
I.200Tölgyesi JuliannaTölgyesi ZoltánIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1.b
I.200Tuska MartinLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyházaKiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola1
I.200Udvari MilánPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
I.200Vajas VencelMiski-Gere NatáliaBudapest XVII. kerületPodmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola2. a
I.200Váradi DávidVirág CsabaNyíregyházaNyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye2. a
I.200Varga MátyásNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola1.a
I.200Varga ViolaPintér IldikóNógrádsápNógrádsápi Fekete István Általános Iskola1.
I.200Vargovics MiraSomogyi KittiMurakeresztúrZrínyi Miklós Általános Iskola2. osztály
I.200Vas DorinaHorváthné Tóth BeátaVácJuhász Gyula Általános Iskola1.b
I.200Veres ViktóriaSzedlárné Szabó JuditNyírbátorLeonardo Média Akadámia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye1.
I.200Vodila ÁronNovákiné Tóth AnitaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola2.a


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
I.200Ábrahámi ZalánKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
I.200Ádám PéterNagyné Kursinszki GyöngyvérSzékesfehérvárSzékesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola4. c
I.200Ambrus ViolaMolnár EszterCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Ambrus ZselykeVaszi Szimonetta-ZsófiaCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Baczó Dóra KrisztinaHanákné Debreczeny CsillaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola4.
I.200BAGYINSZKI LEVENTE LÁSZLÓBAGYINSZKINÉ MEZEI LAURA Galgagyörk Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola 3.osztály
I.200Bajorfi AlizBajorfi ÁkosBudapestBritannica Általános Iskola3.
I.200Balogh PannaBélteki GábornéDebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola3.B
I.200Baráth BettinaDr.Hanákné Debreczeny CsillaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola4.
I.200Bartalis BoglárkaVaszi Szimonetta-ZsófiaCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Bege ÁgotaVaszi Szimonetta-ZsófiaCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Bencs DorinaMajor JuditBudapest József Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Béres DóraSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda4B
I.200Borsos AnnaMolnár EszterCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Bötykös LászlóBötykös LászlóCigándKántor Mihály Általános Iskola4.a
I.200Bulcsu TomaTakács TamásnéBudapestAlsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium4.z
I.200Cseh PetraMajor JuditBudapest József Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Csintalan AnnaFodorné Pál GabriellaVisznekViszneki Általános Iskola4.
I.200Csordás AlexandraAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Csőre GergőPál ZsuzsannaTataVaszary János Általános Iskola4.c
I.200Dávid AdélSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda4B
I.200Deák BlankaKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
I.200DOBI - VITÁNYI ZSOLTVitányi JolánDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola3.A
I.200Dobó BoglárkaFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola4.
I.200Doszkoty LillaKovács-Kallós KingaKazincbarcikaIrinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája3.b
I.200Dörögdy DávidKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
I.200Fehértói ÁronMolnár AndreaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola4.a
I.200Gál Liza SáraBékési TündeBudapestÁlmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola3.b
I.200Gyulai TamásSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda4A
I.200Hegedűs AlízMajor JuditBudapestJózsef Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Hetzl AttilaKléber AnitaBudapestEötvös József Általános Iskola3.z.
I.200Homolya GergelyCsilla Hanákné DebreczenyDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola4.
I.200Hortolányi AnnaPásztor IldikóEgerEgri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium4.b.
I.200Horváth Hédi PankaAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Horváth OlivérSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
I.200Hóvári MártonBékési TündeBudapestÁlmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola3.b
I.200Illés DorkaAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Jánosi AndreaMolnár EszterCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Ji JiayeSzőllősiné Nemes ViktóriaBudapestKőbányai Szent László Általános Iskola4. osztály
I.200Kalmár ÁdámSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
I.200Kalmár ÁronSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
I.200Kardos MilánSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
I.200Kerekes AndorLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3.i
I.200Kertész DávidMézes TündeBudapestMolnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola3.
I.200Király CsongorKirály GáborBudapestBudapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája3.B.
I.200Kósa TímeaMajor JuditBudapest József Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Kozák Napsugár KittiHubay TibornéTállyaZempléni Árpád Általános Iskola4.
I.200Kőműves MátéKósáné Robb OlgaLentiLenti Arany János Általános Iskola4.
I.200Lehoczky BotondAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Leiz KolosLeiz-Vidéki AnettKiskunfélegyháza Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola 4.b
I.200Linczmayer LeventeZita MátéffyBudapestBudavári Általános Iskola4.a
I.200Magda HannaFodorné Pál GabriellaVisznekViszneki Általános Iskola3.
I.200Magyar GrétaSzőllősiné Nemes ViktóriaBudapestKőbányai Szent László Általános Iskola4. osztály
I.200Májer ZétényAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Makranczy Márton BélaMakranczyné Pete ReginaDebrecenDebreceni Gönczy Pál Általános Iskola4. osztály
I.200Márta BenceŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola4.a
I.200Molnár NoémiKósáné Robb OlgaLentiLenti Arany János Általános Iskola4.
I.200Molnár Sándor PéterTörök Ágnes AndreaHódmezővásárhelySzent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola4.a
I.200Nagy Hunor CsabaVaszi Szimonetta-ZsófiaCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Nagy MarcellKósáné Robb OlgaLentiLenti Arany János Általános Iskola4.
I.200Nagy NóraKósáné Robb OlgaLentiLenti Arany János Általános Iskola4.
I.200Nagy SzonjaNagy GáborTataTalentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium4. osztály
I.200Németh BarnaDr.Hanákné Debreczeny CsillaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola4.
I.200Oláh Enikő NikolettKrepsz- Kapai BernadettZalaapátiZalaapáti Gábor Áron Általános Iskola4.a.
I.200Oszaczki ViktóriaFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola4.
I.200Óvári MillaÓvári KatalinAszódAszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium4.a
I.200Pálhegyi LauraKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola4.A
I.200Papp AnnaMajor JuditBudapest József Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Papp Benett TamásSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
I.200Posta DominikAriné Mikó MáriaNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye4.
I.200Rózsás Mira BellaRózsásné Kalmár TímeaTúrkeveKaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda3.a
I.200Sajgál CengeKovács ÁgnesBudapestMegyeri Úti Általános Iskola4.A
I.200Sáji PatrikBékési TündeBudapestÁlmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola3.b
I.200Seres ViktóriaSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda4B
I.200Szabó SzonjaKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
I.200Székely BálintVaszi Szimonetta-ZsófiaCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Szilágyi LaraMolnár EszterCiumaniKöllő Miklós Általános Iskola4 osztály
I.200Szmoszna KrisztoferHubay TibornéTállyaZempléni Árpád Általános Iskola4.
I.200Tanner MátéSzőllősiné Nemes ViktóriaBudapestKőbányai Szent László Általános Iskola4. osztály
I.200Tatara ZoltánHubay TibornéTállyaZempléni Árpád Általános Iskola4.
I.200Tolnai PéterSándor GézánéBékéscsabaBékéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium4.
I.200Tóth Vilmos NimródŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola4.a
I.200Tuskán GeorginaŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola4.b
I.200Uszkai TimeaBalázs Kercsó SaroltaGyergyószárhegyBethlen Gábor Általános Iskola4 osztály
I.200Valentin BeatrixMajor JuditBudapestJózsef Attila Katolikus Nyelvoktató Általános Iskola4.a
I.200Varga ÁdámTóth ÁrpádnéHajdúnánásHajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda4.a osztály
I.200Varga KincsőBalázs Kercsó SaroltaGyergyószárhegyBethlen Gábor Általános Iskola4 osztály
I.200Várnagy ZalánNagyné Kursinszki GyöngyvérSzékesfehérvárSzékesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola4. c
I.200Völgyi Júlia RitaKósáné Robb OlgaLentiLenti Arany János Általános Iskola4.
I.200Zsuzsics ZsókaKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a


II. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.198Agócs DorkaSzigeti ViktóriaBudapestGyöngyszem TagóvodaSüni csoport
II.198Bán NimródFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Berényi DorottyaAntal MónikaBudapestRákosmenti Hétszínvirág Óvodanagy csoport
II.198Berényi GrétiFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Bókony Ákos MátyásAntal MónikaBudapestRákosmenti Hétszínvirág Óvodanagy csoport
II.198Czókoly KoppánySzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
II.198Deák RóbertAntal MónikaBudapestRákosmenti Hétszínvirág Óvodanagy csoport
II.198Demjén CsabaKondorosi PiroskaBudapestCSEO Fenyves Óvódamargaréta
II.198Dudás LucaFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Farkas NóraFarkas-Rónaszéki ÁgotaNagykanizsaNagykanizsa Központi Óvoda Miklósfai TagóvodájaMicimackó csoport
II.198Györfi Gábor MarcellSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaSzivárvány
II.198Hegedűs BoglárkaFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Horváth Arnold DeniszJózsa KatalinSármellékZöldgólya Óvoda és BölcsődeMicimackó
II.198Ignácz ÁdámFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Kosdi DorkaFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198KOVÁCS-SIPEKI SZABOLCSPercze IldikóVácszentlászlóVÁCSZENTLÁSZLÓI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA ÉS KONYHABagoly csoport
II.198Nagy KármenNagy GáborKomáromKomáromi Tóparti Óvodanagycsoportos
II.198Nemes BálintJózsa KatalinSármellékZöldgólya Óvoda és BölcsődeMicimackó
II.198Németh ÁbelIstvánné NémethGéderlakSzent László Katolikus Ált. Iskola és Óvodaközépső
II.198Orosz Réka NikolettNagy ReginaDebrecenGörgey Utcai ÓvodaMargaréta csoport
II.198Sölétormos BálintSölétormos OttóEsztergomEsztergomi Szentgyörgymezei óvodanyuszi
II.198Szelle Gréta EmíliaAntal MónikaBudapestRákosmenti Hétszínvirág Óvodanagy csoport
II.198T. Szabó LeventeSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum ÓvodaNapsugár
II.198Váczi LeventeFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Vidák RáhelFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
II.198Vincze EmmaHorváthné Baa MáriaNagykanizsaKözponti Óvoda Pipitér Tagóvoda Nagyrác utcai TelephelyNagycsoportos (Nyuszi csoport)


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Bisztray ZsuzsannaRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
II.199Horváth KarolinaHorváthné Tóth BeátaVác Báthory utca Juhász Gyula Általános Iskola2.a
II.199Kiss ÁdámTóthné Fórián ErikaPüspökladányErőss Lajos Református Általános Iskola1.b
II.199Kovács BertalanRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
II.199Molnár PatrikFábi AndreaSzolnokKassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola1.b
II.199Nagy ZalánTerázn Tóth ÁgnesIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. b osztály
II.199Petercsák MátéBélteki GábornéDebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola1.B
II.199Venkovits LottiVenkovits BalázsDebrecenÁrpád Vezér Általános Iskol2B


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
II.199Ádám NóraTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola3.
II.199Bakos Dorka JuliannaMézes TündeBudapestMolnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola3.
II.199Csernák DávidEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Darányi LeilaEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Falusi DiánaTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola3.
II.199Falusi-Tóth GergelyFeketéné Rabb EditNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Farkas RolandEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Gonda DánielTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola3.
II.199Horváth Olivér JózsefSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. a
II.199Ifcsics LucaSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. c
II.199Jakus Zalán RichárdKomócsin AnettSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános iskola3.A
II.199Kovács János ImreTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola4. osztály
II.199Köteles-Dudás ÁdámEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Marsa LázárEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola3. osztály
II.199Molnár Brigitta AlexandraTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola4. osztály
II.199Molnár NimródSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. a
II.199Nagy TamásEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály
II.199Pozsa Dominika IvettTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola3.
II.199Takács Norbert BenjáminTóth ÉvaTiszatenyőTiszatenyői Szent István Általános Iskola4. osztály
II.199Tekler ÁdámSzathmáriné Zilahi Noémi AnnaGyőrGySzC Móra Ferenc Általános Iskola3. a


III. helyezettek


Óvodás korosztály

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.197Kovács BarnabásFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi Napközi-otthonos Óvodanagycsoport
III.197Váczi BotondAntal MónikaBudapestRákosmenti Hétszínvirág Óvodanagy csoport


1-2. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Agócs PetraSzigeti ViktóriaBudapestBudapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola2.b
III.198Antós Imre BálintIldikó Kocsisné JovánBerettyóújfaluBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI1. a
III.198Baló Anna TündeGémes ErzsébetSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola1.a
III.198Bankó EmmaSzűcs-Muri Mária AszódAszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium1.b
III.198Császár BorókaLovenyák NikolettSzentgotthárdSzent Gotthárd Általános Iskola és Gimnázium1.b
III.198Császár Viktor GergőJuhász DóraAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.ma
III.198Dandó RáhelWinkler Marietta BudapestÁlmos Vezér Gimnázium,Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola 1.o.
III.198Deli ZoéSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.d
III.198Drávecz RékaVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Ejezie AnnabelFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.b
III.198Esküdt Auóra LiliSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.d
III.198Esztergályos ZsófiaWinkler Marietta BudapestÁlmos Vezér Gimnázium,Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola 1.o.
III.198Facsar LeventeSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda1A
III.198Faluvégi PéterFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.
III.198Farkas Dániel ZsoltHerlitska IbolyaNagyvárad11-es általános iskolaHerlitska Ibolya
III.198Fazekas JankaVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Fejér PetraRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
III.198Fekete EmiliFekete-Leták DóraGéderlakSzent László Katolikus Ált. Iskola és Óvoda2.
III.198Gaál Bence AttilaFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.
III.198Gruber DánielVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Gyetvai LanaWinkler Marietta BudapestÁlmos Vezér Gimnázium,Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola 1.o.
III.198Gyulai ViktóriaSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda2A
III.198Homitzky ZeaWinkler Marietta BudapestÁlmos Vezér Gimnázium,Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola 1.o.
III.198Incze DorottyaFrank EdinaIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. a osztály
III.198Juhász LeventeTerázn Tóth ÁgnesIbrányIbrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium1. b osztály
III.198Jüngling DávidJünglingné Honti ÁgnesBudapestKőbányai Széchenyi István Német-Magyar Kéttannyelvű Ált. Isk.2.b
III.198Kerekes MártaLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1.a
III.198Király GergőGémes ErzsébetSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola1.a
III.198Kobra BalázsIldikó Kocsisné JovánBerettyóújfaluBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI1. a
III.198Kozák LénaFilep MáriaSzigetszentmiklósSziget Suli Általános Iskola2.o.
III.198Körtvélyesi ÁdámKocsisné Jován IldikóBerettyóújfaluBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI1. a
III.198Kulyassa NóraDr. Farkas MelindaMiskolcMiskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda 2.b
III.198Láng AbigélŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola2.a
III.198Lengyel Lia AnnaLengyel-Turi MónikaBudapestBUDAPEST XVIII. KERÜLETI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÉNEK-ZENEI NYELVI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM1.A
III.198Mihalics EszterŐszi KatalinHévízgyörkHévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola2.b
III.198Mikes MilánSzászné Jakab IldikóFehérgyarmatKölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda1 t
III.198Molnár Lilla NoémiMolnár SándorDunakesziKőrösi Csoma Sándor Általános Iskola1/C
III.198Monostori SámsonRóthné Nagy BoglárkaBudapestPannonia Sacra Katolikus Általános Iskola2.a
III.198Mosberger MartinaVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Nacsa VivienGémes ErzsébetSándorfalvaSándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola1.a
III.198Nagy AnnaSzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda1A
III.198Nagy GergőKocsisné Jován IldikóBerettyóújfaluBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI1. a
III.198Nagy Máté GyulaKocsisné Jován IldikóBerettyóújfaluBerettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI1. a
III.198Pataki BenjáminMataisz ZsuzsannaDomaszékDomaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI2
III.198Pichler PankaSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.c
III.198Pongrácz ZitaPuska IldikóMórMóri Radnóti Miklós Általános Iskola2.b
III.198Rabi ÁdámPál-Szabó AndreaAbonySomogyi Imre Általános Iskola2.m
III.198Reményi AlinaSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.c
III.198Sárközi ZalánFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.
III.198Szabó Anna IzabellaVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Szabó EmeseSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.c
III.198Szabó FanniSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.e
III.198Szakács Botond ZoltánSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.e
III.198Szász DiánaSzászné Jakab IldikóFehérgyarmatKölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda1 t
III.198Szász LillaSzászné Jakab IldikóFehérgyarmatKölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda1 t
III.198Tajti-Orbán Ágoston Andrásdr. Orbán DóraBudapestSzent Lőrinc Katolikus Általános Iskola1.A
III.198Takács Léna LarisszaVecseiné Fábián ÁgotaIregszemcseIregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola1a
III.198Toldi KamillaSzászné Jakab IldikóFehérgyarmatKölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda2 a
III.198Tóth MarcellBélteki Gáborné DebrecenKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola1.B
III.198Tóth RolandFehérviziné Popity KatalinDombóvárDombóvári Belvárosi Általános Iskola1.
III.198Török ZitaSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.c
III.198Vahalcsik Zoé ViktóriaSzótér TímeaGyömrőGyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1.d
III.198Vigh ValterFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola2.
III.198Volenszki ZorkaVolenszki-Torma GabriellaNagykőrösArany János Református Általános Iskola és Óvoda 1/C


3-4. osztályos korcsoport

Helyezés Pontszám Név Felkészítő Település Intézmény Csoport/osztály
III.198Alexa BoglárkaKeresztesy-Mészáros HajnalkaBudapestKarácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda4.
III.198Ambrózi-Nagy SebestyénKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
III.198Andicsku AndiEgri JózsefnéKállósemjénKállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület4
III.198Antal EnikőPintérné Bontovics JuditTápiószeleTápiószelei Blaskovich János Általános Iskola4.a
III.198Asbóth Lilla ÁgnesDr Darányi Mária DomaszékDomaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3
III.198Balogh NimródFejesné Satkovics LíviaDebrecenSzent József Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium3.b
III.198Bereczki ZéténySzilágyi PéterKarcagKarcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda4B
III.198Bodnár ÁronRuthart IlonaBudapestAndor Ilona Ének-zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola3.a
III.198Bodor ÁkosJándi Piroska KatalinSzolnokSzolnoki Kőrösi Csoma S. Ált. Isk. és AMI4. a
III.198Cania Cynthia DorinaSZENTANNAINÉ DAKU ERZSÉBETBalatonszabadiBalatonszabadi Kincskereső Általános Iskola4.
III.198Elek ÁrminMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Farkas MarcellNagy CsabánéNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye3.
III.198Fodor Henrietta BernadettFodorné Pál GabriellaVisznekViszneki Általános Iskola3.
III.198Födelevics NoémiMónika KissSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
III.198Fritz DorinaMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Homoki Hanna EszterSZENTANNAINÉ DAKU ERZSÉBETBalatonszabadiBalatonszabadi Kincskereső Általános Iskola4.
III.198Horváth Anna BoglárkaPintérné Bontovics JuditTápiószeleTápiószelei Blaskovich János Általános Iskola4.a
III.198Kanta LauraPintérné Bontovics JuditTápiószeleTápiószelei Blaskovich János Általános Iskola4.a
III.198Király Dóra RékaSzentannainé Daku ErzsébetBalatonszabadiBalatonszabadi Kincskereső Általános Iskola3.b
III.198Kun Zselyke ÉvaKiss MónikaSárbogárdSárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola3.a
III.198Kutas DóraNagyné Egri EditDebrecenDebreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája4.k
III.198Lakatos SáraSzerencsés Ilona, Gettó TeréziaMohácsBoldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda4. osztályos
III.198Léka MihályTuri IlonaVároslődPaul Angermann Német nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Városlőd4.osztály
III.198Lengyel Zoltán PéterLengyel-Turi MónikaBudapestBUDAPEST XVIII. KERÜLETI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÉNEK-ZENEI NYELVI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM4.A
III.198Lestár LucaLászlóné Durecz AndreaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola3.b
III.198Makula AnnaNagyné Mosonyi KatalinBudapestPestszentimrei Ady Endre Általános Iskola4.b
III.198Máté DusánNagy CsabánéNyírbátorLeonardo Média Akadémia Gimnázium,Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye3. osztály
III.198Meskál MártonLászlóné Durecz AndreaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola3.b
III.198Mikita EmmaTóth ÁrpádnéHajdúnánásHajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda4.a osztály
III.198Mogyoródy Veronika JankaVárfalvi EszterKaposvárNagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola és AMI4.a.
III.198Nagypál MártonMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Nepp Milla BarbaraMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Orosz FanniTakács AttilaMartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.b
III.198Orosz Teodóra SzófiaHubainé Orosz SzilviaNyíregyházaSzent Imre Katolikus Gimnázium,Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,Kollágium,Óvoda és AMI3.b
III.198Pach OlivérHorváthné Tóth BeátaVácJuhász Gyula Általános Iskola3.b
III.198Pálfi GáborPintérné Bontovics JuditTápiószeleTápiószelei Blaskovich János Általános Iskola4.a
III.198Sáfrány JázminMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Sarkadi Dóra JázminSike BlankaKarcagGyörffy István Katolikus Általános Iskola3.a
III.198Seres GellértTakács AttilaMartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.a
III.198Siklósi VinceLászlóné Durecz AndreaDunaújvárosDunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola3.b
III.198Staub RékaTamásné Molnár Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Szabó GáborEgri JózsefnéKállósemjénKállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület4
III.198Szabó GergőSzentannainé Daku ErzsébetBalatonszabadiBalatonszabadi Kincskereső Általános Iskola3.b
III.198Szász EmőkeTakács Attila MartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.B
III.198Szikora Norbert VinceFilepné Tőzsér GertrúdRádRádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola4.
III.198Szili DánielVarga RékaDalmandDombóvári József Attila Általános Iskola Dalmandi Általános Iskolai Tagintézménye3. osztály
III.198Takács ZsomborTakács AttilaMartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.a
III.198Tóth Teodóra JankaHubainé Orosz SzilviaNyíregyházaSzent Imre Katolikus Gimnázium,Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,Kollágium,Óvoda és AMI3.b
III.198Tóth-Ignáth AlexandraIgnáth MónikaDebrecenDebreceni Benedek Elek Általános Iskola3.a
III.198Varga EszterKovács-Kallós KingaKazincbarcikaIrinyi János Református Oktatási Központ Tompa Mihály Általános Iskolája3.b
III.198Varga MátéLendvai MelindaBudapestBudapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 3.s
III.198Varga MelindaMolnár Tamásné Nikl ÉvaPaksPaksi Deák Ferenc Általános Iskola4.
III.198Varga Mirjám AnnaHubainé Orosz SzilviaNyíregyházaSzent Imre Katolikus Gimnázium,Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,Kollágium,Óvoda és AMI3.b
III.198Zentai ÁdámHubainé Orosz SzilviaNyíregyházaSzent Imre Katolikus Gimnázium,Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,Kollágium,Óvoda és AMI3.b
III.198Zilizi ÁkosTakács AttilaMartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.a
III.198Zilizi MárkTakács AttilaMartonvásárMartonvásári Beethoven Általános Iskola4.B
III.198Zöldi-Kovács RékaEdit Feketéné RabbNyárlőrincBuzás János Általános Iskola4. osztály


Vissza a lap tetejére