Nevezés
|
VIP forduló
|
Versenykiírás | Kapcsolat | Támogatók |
Eredmények1-2. osztályos korcsoportAz egyes fordulók beküldött megoldásai azok kiértékelése után a pontszámokra kattintva tekinthetők meg.Az aktuális forduló oszlopában megjelenő X jelöli, hogy rögzítésre került az ahhoz tartozó megoldás, H betű megjelenése esetén hibás rögzítés történt, ezt minél hamarabb jelezd számomra! | |||||||||||
mind A-Á B C-Cs D-Dzs E-É F G-Gy H I-Í J K L-Ly M N-Ny O-Ó Ö Ő P Q R S-Sz T-Ty U-Ú Ü Ű V W X Y Z |
Ssz. | Név | Osztály | Felkészítő | Iskola | Fordulók pontszáma | Jelvények | |||||
I.40 | II.40 | III.40 | IV.40 | V.40 | Össz.200 | ||||||
1. | Pacsika Barnabás | 2.b | Tóthné Varga Andrea | Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 38 | 38 | 40 | 38 | 40 | 194 | |
2. | Paizs Lukács Gábor János | 2. | Seres Sába | Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézmény | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 200 | |
3. | Pál Laura | 1.a | Fábián István | Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda | 40 | 10 | 40 | 40 | 5 | 135 | |
4. | Pál Zsófia | 1.a | Nagy Csabáné | Leonardo Média Akadémia Gimnázium,Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye | 40 | 40 | 40 | 40 | 38 | 198 | |
5. | Páli Barnabás | 1. | Gyimesiné Fekete Tünde | Szentlőrinci Általános Iskola | 36 | - | - | - | - | 36 | |
6. | Pálinkó Marcell | 2.b | Gregóckiné Czövek Ibolya | Kazincbarcikai Pollack M. Ált.Isk. Kazinczy Ferenc Tagiskola | 20 | 38 | 40 | 38 | 5 | 141 | |
7. | Pallás Lajos | 1.a | Nagyné Egri Edit | Debreceni Benedek Elek Ált. Isk. | 40 | 40 | 40 | 38 | 38 | 196 | |
8. | Palócz Olivér | 1/A | Kuhn Sylvia | Németh László Gimnázium és Általános Iskola | 38 | 5 | 40 | 36 | 38 | 157 | |
9. | Pap Anna | 1.a | Freyné Kovács Tímea | Móri Petőfi Sándor Általános Iskola | 40 | 40 | - | - | - | 80 | |
10. | Pap Kincső | 1 a | Gyuricskànè Medve Edina | Csapókerti Általános Iskola | 40 | 5 | 35 | 9 | 5 | 94 | |
11. | Pap Lili | 1.c | Dene Zsófia | Szentistvántelepi Általános Iskola | 5 | - | - | - | - | 5 | |
12. | Pap Nóra | 2.a | Fink Barbara | Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola | 40 | 10 | 40 | - | 38 | 128 | |
13. | Pap Zsaklin | 2.a | Bordásné Magyari Andrea | Sarkadi Általános Iskola | 40 | - | 30 | - | - | 70 | |
14. | Pápai Panna | 2.a | Antal Vilma | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | 40 | - | - | - | - | 40 | |
15. | Pápai Patrik | 2.a | Bedő Anett | Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 36 | 40 | 196 | |
16. | Papp Alexa | 1.a | Zolnai Judit | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 38 | 38 | - | - | - | 76 | |
17. | PAPP ILDIKÓ | 2.A | Novákiné Tóth Anita | Debreceni Benedek Elek Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 38 | 40 | 198 | |
18. | Papp Ketrin Lia | 2.osztály | Zsáráczné Sévó Karolina | DKÁI Lakócsai Tagintézménye | 40 | - | 35 | - | - | 75 | |
19. | Papp László | 2. osztály | Dombai István | Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | 17 | - | - | - | - | 17 | |
20. | Papp Levente | 1.b | Pappné Pócsik Zsuzsanna | Szentistvántelepi Általános Iskola | 40 | 38 | 40 | 32 | 38 | 188 | |
21. | Papp Norina Zsanna | 1.a | Nagyné Egri Edit | Debreceni Benedek Elek Ált. Isk. | 40 | 40 | 40 | 38 | 10 | 168 | |
22. | Papp Tamás | Értelmileg akadályozott 12. os | Nagy Ibolya Andrea | Dr. Molnár István EGYMI | - | - | - | - | - | - | |
23. | Papp Viktória | 2. | Gombárné Szigeti Dalma | Debrecen-Bánki Református Általános Iskola | 40 | 38 | 40 | 40 | 38 | 196 | |
24. | Papp Zselyke | 2.o | Ariné Mikó Mária | Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 200 | |
25. | Papp-Kovács Ákos | 2.a | Török Ágnes Andrea | Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola | 36 | 14 | 30 | 10 | 15 | 105 | |
26. | Parázsó Réka | 1.b | Petőfalvi Beáta Katalin | Gubányi Károly Általános Iskola | 40 | 38 | 40 | 34 | 40 | 192 | |
27. | Párkányi Attila | 1.a | Rizsákné Bíró Judit | Csengey Gusztáv Általános Iskola | 40 | 10 | 40 | 36 | 40 | 166 | |
28. | Páros Izabella | 2.b | Major Judit | József Attila Katolikus Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 200 | |
29. | Partos Gábor Gyula | 2.t | Szőllősiné Nemes Viktória | Kőbányai Szent László Általános Iskola | 25 | 5 | 40 | 5 | 5 | 80 | |
30. | Paskovits Ervin Gyula | 2.a | Antal Vilma | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
31. | Pásthy Benjámin | 1.b | Egresi Ildikó | Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
32. | Pászti Zsanett | 2.m | Pásztiné Csizmadia Erika | Somogyi Imre Általános Iskola | 16 | 38 | - | 5 | 5 | 64 | |
33. | Pásztor Bettina | 2. osztály | Grendorf Tímea | Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola AMI és Óvoda | 40 | 5 | 40 | 36 | 38 | 159 | |
34. | Pásztor Flóra Fruzsina | 2.a | Antal Vilma | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | 38 | 10 | 40 | 38 | 25 | 151 | |
35. | Pásztor Márk | 2.c | Berkes Zsófia | Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola | 38 | - | 35 | 5 | - | 78 | |
36. | Pató Martin | 2.a | Fink Barbara | Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | - | 38 | 158 | |
37. | Páva Botond | 2. osztály | Balázs- Anger Judit | Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola | 30 | 40 | 40 | 38 | 5 | 153 | |
38. | Pázmándi Csongor | 1.b | Csanádiné Tarjányi Boglárka | Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola | 40 | 40 | 35 | 5 | 38 | 158 | |
39. | Pazsitka Zoé Zselyke | 1.a | Lászlóné Durecz Andrea | Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
40. | Pécsi Bence | 1. b | Csabai Irén | Kiskunlacházi Általános Iskola | 34 | 24 | - | - | - | 58 | |
41. | Pejsa Zsófia | 2. osztály | Bonta Beáta | Árpád- házi Szent Margit Katolikus Általános Iskola és Óvoda | 40 | 40 | 40 | 38 | - | 158 | |
42. | Pelyák Amira | 1.a | Nagy Csabáné | Leonardo Média Akadémia Gimnázium,Szakgimnázium és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye | 40 | 37 | - | 40 | 38 | 155 | |
43. | Peredi Amanda Laura | 1. | Fodorné Pál Gabriella | Viszneki Általános Iskola | - | 40 | - | 5 | 5 | 50 | |
44. | Perényi Nimród Márk | 1.a | Motajcsek Éva | Pais Dezső Általános Iskola | 36 | 38 | 35 | 40 | 30 | 179 | |
45. | Perszki Nóra | 1.a | Bihi Anett | Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola | 40 | 23 | 40 | 13 | 5 | 121 | |
46. | Pertesz Levente | 2A | Szilágyi Péter | Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda | 40 | 38 | 40 | 40 | 40 | 198 | |
47. | Péter-Kétyi Anna | 1.a | Bábelné Rein Mária | Dienes Valéria Általános Iskola Szekszárd | 38 | 37 | 40 | 35 | 40 | 190 | |
48. | Péter-Szabó Tamás | 1.A | Rossuné Kovács Edit | Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola | 17 | 37 | 40 | 36 | 38 | 168 | |
49. | Pethő Balázs | 1 | Pintér Ildikó | Berceli Széchenyi István Általános Iskola Nógrádsápi Tagintézménye | 40 | 40 | 40 | 40 | 19 | 179 | |
50. | Pethő Gergő | 2.t | Fábián István | Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda | 38 | 40 | 40 | 5 | 5 | 128 | |
51. | Petőcz Judit Erzsébet | 1.a | Zolnai Judit | Váci Juhász Gyula Általános Iskola | 10 | 38 | 40 | 36 | 38 | 162 | |
52. | Petrács Dominik Péter | 1.A | Rossuné Kovács Edit | Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola | 17 | 37 | 40 | 36 | 38 | 168 | |
53. | Petrik Kristóf Péter | 2.a | Lakatos Irén Éva | Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola | 40 | 38 | 40 | 5 | 5 | 128 | |
54. | Petrohai Dávid | 1.d | Tóthné Orgován Zsuzsa | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | 40 | - | 40 | - | - | 80 | |
55. | Petrovics Mihály | 1. | Gyimesiné Fekete Tünde | Szentlőrinci Általános Iskola | 34 | - | - | - | - | 34 | |
56. | Pigniczki Dóra | 2.b | Tóthné Varga Andrea | Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 36 | - | 40 | - | 5 | 81 | |
57. | Pikács Alex | 1. | Fodorné Pál Gabriella | Viszneki Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
58. | Pikács Bence | 1. | Fodorné Pál Gabriella | Viszneki Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
59. | Pinke Domán | 2.a | Leidál Bettina | BIROK Szabó Magda Tagintézménye | 30 | 38 | 40 | 38 | 38 | 184 | |
60. | Pintér Emma Zoé | 1. | Enikő Bertalan | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | 40 | 15 | 40 | 36 | 40 | 171 | |
61. | Pipicz Áron Dániel | 1.A | Rossuné Kovács Edit | Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola | 17 | 37 | 40 | 36 | 38 | 168 | |
62. | Piti-Paja Ádám | 1.a | Bihi Anett | Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola | 40 | 25 | 40 | 5 | 5 | 115 | |
63. | Polcz Bianka | 2.b | Sobel-Deák Timea | XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola | - | - | 40 | 5 | - | 45 | |
64. | Polgár Patrícia | 2. a | Siposné Joó Gabriella Zsuzsanna | Budapest IX. kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola | 34 | 10 | 40 | 10 | 38 | 132 | |
65. | Polgár Titanilla Mandula | 2. osztály | Dombai István | Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | 5 | - | - | - | - | 5 | |
66. | Polónyi Krisztina | 1 | Bertalan Enikő | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
67. | Polyák Raul | 2.a | Bartáné Járó Anita | Arany János református általános iskola és óvoda | 38 | 5 | 40 | 38 | 38 | 159 | |
68. | Pongrácz Botond | 2. oszt | Puska Ildikó | Móri Radnóti Miklós Általános Iskola | 38 | 38 | 40 | 36 | 38 | 190 | |
69. | Pordán János | 2. a | Ferencziné Fülöp Cecília | Cecei Általános Iskola | 18 | - | - | - | - | 18 | |
70. | Potyondi Gellért | 2.a | Szabóné Tóth Gabriella | Dombóvári Evangélikus Iskola | - | - | - | 40 | 5 | 45 | |
71. | Potyondi Márta | 2. oszt | Puska Ildikó | Móri Radnóti Miklós Általános Iskola | 36 | 37 | 35 | 15 | 40 | 163 | |
72. | Pöszt Patrik | 2.a | Csókás Erika | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
73. | Pötör Barnabás | 1.b | Majerné Péterfi Melinda | Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola | 5 | - | - | - | - | 5 | |
74. | Prezsmer Anett-Szilvia | 2. | SIMON ANNAMARIA | Kriza János Általános Iskola | 40 | - | - | - | - | 40 | |
75. | Prohászka Zente Márton | 1.a | Leidál Bettina | BIROK Szabó Magda Tagintézménye | 34 | 37 | 40 | 17 | 10 | 138 | |
76. | Prokics Péter | 1.osztály | Szőlősyné Nagy Melinda | Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskola | 5 | 37 | 40 | - | 38 | 120 | |
77. | Prokob Petra | 2.o | Ariné Mikó Mária | Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 200 | |
78. | Pruzsenszki Dorina Éva | 1.a | Ferencziné Fülöp Cecília | Cecei Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
79. | Psenák József | 2. m | Dobozyné Kovács Mária | Somogyi Imre Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 38 | 40 | 198 | |
80. | Pszota Kolos | 1.a | Pszota Zsolt | Árpád Fejedelem Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 38 | 40 | 198 | |
81. | Pszota Maja | 1.a | Kiss Mónika | Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 200 | |
82. | Puporka Annabella Fedra | 2. osztály | Éva Hasznosi | Bujáki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | - | - | - | - | - | - | |
83. | Pusztai Virág | 2.b | Bárány Éva | Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola | 40 | 40 | 40 | 38 | 40 | 198 | |
84. | Puzsoma Patrik | 1. | Bertalan Enikő | Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola | 15 | - | 40 | 5 | - | 60 |